nasze systemy

Jako marka iconfuture posiadamy również własne programy cms usprawniające prace firmom.


Pierwszym podstawowym naszym systemem, dzięki któremu państwa strony internetowe mogą być z łatwością zarządzane jest ICONCMS.

System polega na zarządzaniu stroną internetową pozwala na edycje najmniejszego szczegółu, automatyzuje prace formularza kontaktowego, pozwala na dodawanie pozycji w menu, podstron oraz galerii zdjęć.

Jest to innowacja na rynku naszego autorstwa. Pozwala firmą na pełną automatyzacje i archiwizacje umów, dokumentów, pism czy nawet faktur online. Program skanuje każdy plik pdf następnie tworząc z niego wersje edytowalną dodaje dokument do bazy. Oprócz samych dokumentów i spersonalizowanego formularza zawierającego informacje z dokumentów. Program pozwala na tworzenie bazy klientów wraz z szybkim wyszukiwaniem klientów po nip lub krs. Oczywiście prócz firm naturalnie pozwala na dodawanie również osób prywatnych. Nasze rozwiązanie posiada również zaawansowany system uprawnień dla wszelakich pracowników, dyrektorów czy osób mających zarządzać docelowo narzędziem. Program również sam przypomni o wygasającej umowie lub każdym innym alercie ustawianym przy dokumencie. Powiadomienie zostanie wysłane na maila wyznaczonej osoby bądź wyznaczonego adresu e-mail. Kolejną funkcją która usprawnia prace jest generowanie raportów dokumentów po wyznaczonych celach. Po więcej informacji na temat iconOCR zapraszamy do kontaktu mailowego.

2017-2021 © iconfuture.pl