CENTRUM POMOCY

Najczęstsze pytania i proste odpowiedzi

Popularne pytania
Ile będzie trwała realizacja mojego zamówienia?
Ciężko jest z góry określić termin końca prac bez otrzymania konkretnych informacji na temat danego zamówienia, szczególnie że do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Przybliżony czas realizacji można jednak określić przy użyciu asystenta wyceny projektu.
Czym różni się wykonanie strony internetowej od projektu graficznego?
Przez pojęcie strony internetowej rozumieć należy gotowy produkt składający się z indywidualnego projektu graficznego wraz z jego całościowym zakodowaniem, a następnie - wdrożeniem w system CMS.Projekt graficzny strony to natomiast jej design, przygotowany przez nas wedle zaleceń klienta projekt wizualny, który należałoby następnie pociąć, zakodować i użytkować albo wdrożyć go dodatkowo we wspomniany system zarządzania potocznie zwany CMS'em.
Czy po wykonaniu projektu mogę liczyć na dalszą współpracę?
Oczywiście każdy klient ma możliwość dalszej współpracy z iconfuture. Dotyczy to całości naszej oferty, łącznie z rozbudową strony o nowe funkcje czy aktualizacjami skryptu.
Faktury i płatności
Czy dostanę fakturę VAT za wykonane zamówienie?
Oczywiście. Nasza firma jest czynnym płatnikiem VAT, dlatego do każdego zlecenia wystawiamy fakturę lub paragon - zależnie od życzenia klienta.
Jak mogę opłacić zamówienie?
Obecnie przyjmujemy tylko płatności standardowe, tj. tradycyjne przelewy bezpośrednio na nasze firmowe konto bankowe wykazane w treści wystawionej faktury VAT lub podane w mailu przy skanie paragonu.
Jak wygląda rozliczenie za zamówienie?
Przed przystąpieniem do pracy pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia, na które wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Dopłata reszty kwoty następuje po wykonaniu i odbiorze gotowego produktu.
Hosting i prowadzenie
Czy zapewniacie hosting strony?
Nie posiadamy własnego hostingu do stron internetowych, jednakże w trosce o dobro naszych klientów wraz z marką mydevil.net wypracowaliśmy kod rabatowy o treści "iconfuture", którego użycie gwarantuje 30% zniżki na pierwszy rok hostingu. Ponadto możemy pomóc w jego zakupie oraz instalacji i konfiguracji stawianej na nim strony.
Czy po zrealizowaniu zamówienia na postawienie strony internetowej mogę liczyć na pomoc w jej prowadzeniu?
Odpłatnie - owszem. Rozliczamy się wówczas w oparciu o stawkę godzinową, wystawiając fakturę na równowartość czasu poświęconego na prowadzenie strony w skali miesiąca.
Produkty i usługi
Jak działa asystent wyceny zamówienia?
Asystent wstępnie wycenia koszt i czas trwania prac w związku z wybranym zamówieniem. Należy jednak mieć na uwadze, że wartości podane przez asystenta są wartościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie. W celu otrzymania realnej kwoty i dokładnego czasu realizacji należy wysłać nam wiadomość z możliwie najbardziej szczegółowymi informacjami dotyczącymi zamówienia.
Regulacja RODO
Jak są wykorzystywane moje dane osobowe?
Zbierane automatycznie dane o klientach iconfuture mogą być użyte przez nas wyłącznie do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, do zbierania danych demograficznych lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych mamy jednak obowiązek udostępnić je zainteresowanym wglądem pracownikom Ispektoratu oraz - w przypadku naruszenia regulaminu czy działania niezgodnego z obowiązującym prawem - organom wymiaru sprawiedliwości.
Jakie właściwie dane są wykorzystywane podczas kontaktu z iconfuture?
Podczas kontaktu z nami za pomocą adresu e-mail otrzymujemy przeważnie własnie adres e-mail, ewentualnie także imię, nazwisko i numer telefonu. Oczywiście informacje te służą ułatwieniu komunikacji i przedstawienia naszej oferty.
Kto jest administratorem moich danych osobowych w iconfuture?
Administratorem danych zebranych na iconfuture.pl jest firma iconfuture Adam Skwarek z siedzibą pod adresem Żelechowska 10A, 04-854 Warszawa.

2017-2020 © iconfuture.pl