Poznajmy się

wiedzcie Państwo, z kim macie do czynienia :)

zdjęcie pracownika
Adam
Skwarek
WŁAŚCICIEL ICONFUTURE
Witaj. Nazywam się Adam. Od ponad dekady interesuję się webmasterką. Przez lata wykonywałem dziesiątki najróżniejszych projektów oraz prowadziłem i nadal prowadzę hosting serwerów gier. Jestem założycielem iconfuture. To tutaj staram się sprostać oczekiwaniom klientów, których zadowolenie ma dla mnie fundamentalne znaczenie.
Edyta
Seremak
PROJEKTANT GRAFICZNY
Cześć! Jestem Edyta i zajmuję się grafiką. Poza projektowaniem i indywidualną pracą z klientem, uwielbiam szlifować i poszerzać swoje umiejętności. Lubię wyzwania, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Można mnie znaleźć na różnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych. W międzyczasie studiuję i podróżuję.
zdjęcie pracownika
zdjęcie pracownika
Paweł
Kołek
PROGRAMISTA
Hej, z tej strony Paweł. Informatyką, głównie programowaniem, zajmuję się od 2013 roku. Początkowo traktowałem to jako zabawę, lecz z każdym kolejnym sukcesem wszystko przeradzało się w co raz to prawdziwsze hobby, a finalnie w zawód. Pracuję głównie przy pisaniu stron WWW, skryptów i aplikacji w PHP/JavaScript (NodeJS)/HTML/CSS, niemniej staram się poznawać także inne nowe technologie.

2017-2020 © iconfuture.pl